top of page

שלום אהובים מקורבים

אני מרגישה שקשה לי להשתלט על שפע הידע, המידע והחומר שעוברים דרכי

ואשמח לחלוק אותו אתכם

  • תמונת הסופר/תOrly Shaya

איזון באמצעות התדרים של הצבעים

עודכן: 11 בינו׳ 2022

שאלתם את עצמכם מדוע אתם אוהבים צבעים מסוימים?

או

מדוע הפלטה או הגלדרווה שלכם נעדרת גוונים מסוימים?

האם יש יחסי גומלין? תדר\ ריפוי\ איזון ביחסי הגומלין של הצבעים? כאן תמצאו תשובות המאופיינות בקשת רחבה של גוונים.,.

באפן פסיכודלי

ולא מפתיע....

יחסי הגומלין האמנותיים מבטאים בדיוק

את יחסי הגומלין של התדרים ,שכן,

חוקי האמנות מדברים על יחסי 'הניגודים המשלימים':

לבן שחור

צהוב וסגול

כתום וכחול

אדום וירוק


הלבן הוא הצבע שמבטא רח, אוויר, חמצן, פרנה וכל מה שדליל בחומר, חלל, תודעה, אלוהות.

שחור הוא צבע של מקסימום דחיסות החומר: רחם, אדמה, יצירת ומימוש חיים מקודשים על פני האדמה

החיבור בינהם הוא סוד יצירת חייים ממש ומיזוג בין אבא שמים ואמא אדמה.

הצהוב~ צבעה של המניפורה צ'אקרה, בה שוכנת החכמה של ה"אני" בנוכחות חזקה, בהירה של עיכול, חם, עיבוד שיא ה'יש', בדומה לשמש במרכז השמים, יוצרת השלמה עם האין, הריק הסגול של העין השלישית, היודעת לשהות בעין/אין כדי לקבל ידע אמיתי.הניגודיות המשלימה של ה'יש' וה' אין' מלמדות על החכמה לדעת מתי להיות באופן הנוכח והחד ביותר ובין הידעה עת להתרוקן לחלוטין כדי ללמוד באמצעות הקשבה עמוקה. אפשר לקרא לצירוף של הסגול והצהוב "הנני-אינני" ולתת לגוונים האלה לעזור לכם להבין באיזה מהן להשתמש ומתי.כתום, המקושר, גם הוא, לצ'קרה השלישית של ה"הנני" (מניפורה צ'קרה) מבטא את הייחוד של ה'אני', מעין הבלטה והעצמה של האור האישי, כשהוא מעט מהול עם הגוונים האדומים מכח החיים של הרחם, היושבת במעגן של הצ'קרה השניה ( צ'קרת החיים/ המין). הכתום מקבל את ההבלטה שלו באמצעות היציאה שלו מחוץ לגוף הפרטי, החוצה אל המרחבים הכחולים בעזרת שימוש נכון וחופשי בצ'קרת הביטוי, שגווניה כחולים. אפשר לקרא לצמד הנ''ל: "גווני הביטוי העצמי"
הצמד הבא "צמד המחיים" הוא הצמד שבזכותו עולה לי, ובעיקר בזמן הזה, של עומק החורף, לכתוב את המאמר הקצר הזה: חושך ארוך, קור חודר, מעין זמן רחם בו כל הברואים עייפים ואנרגיית הכדור מושכת מטה, לפנים האדמה, אל הרחם/החושך/ מוות. בלב החורף, שבסיסו הוא מזין את החיים, אבל לאדם הוא לעיתים נחווה כשממה, השבתה, מוות, חושך גדול, עולה בנו הצורך העז להתקשט ולהעטיר עלינו גוונים מחיים (צבעי "כריסמס") האדומים והירוקים המאפשרים הנעה של 'מי החיים' פיזור דם, הנעת חיות, מי חיים אדומים אל המרחביםהשימוש בצבע האדום בטבע, נועד למטרות פיתוי ואזהרה: לחיים ולאיבוד דם מי החיים ( צבעה של צ'קרת החיים/ המין) יחסי הגומלין שלה עם צ'קרת הלב, הממונה על פיזור הדם למרחבים, בצבע הירוק שהוא הלב, המאפשר הפעמה ופיזור למרחבים, ונושא איתו עקרון התחדשות החיים.


נוכחות הגוונים בגלדרובה או הפלטת החיים שלכם יגלו לכם לאיזה גוונים אתם נמשכים: הבחירה לבטא גםנושאת את דגל הניגודיות משלימה: הגוונים שיככבו בפלטה שלכם יבטאו חוסר באנרגיה מסיומת או נקודת עוגן ועצמה .
מוזמנים להשתמש עם התדרים

מוזמנים להשאיר לי לב קטן אם נהנתם מהמאמר

180 צפיותתגובה 1

פוסטים אחרונים

הצג הכול

1 Comment


מקסים אורלי, תודה. מעניין שבימים אלה אני נמשכת לצבעים מנוגדים בלבוש שלי, בלי שחשבתי על זה. שחור לבן (צמד ניגודים מוכר...), אבל גם כתום כחול, סגול צהוב, שאותם לא הכרתי כצמדי ניגודים. מעניין...

Like
משלוח חינם_edited.jpg
bottom of page